Knihy Poutní stezky

Hledáte průvodce na cestu do Compostely? Vyšel velký knižní průvodce: Svatojakubská cesta ve Španělsku

Lidé se na pouť do Santiaga de Compostela vydávají již po celá staletí z různých důvodů – hledání spásy, fyzická výzva či touha zažít dobrodružství. Svatojakubská cesta je stále neutichající trend, který láká každoročně stovky tisíc „poutníků“ z celého světa. Ať je váš důvod vydat se na tuto pouť jakýkoliv, jisté je jedno – rozhodně vás čeká nezapomenutelný zážitek a životní výzva.

Tento unikátní průvodce je spojením klasického průvodce, atlasu a nádherných fotografií. Kniha vás strukturovaně provede jednotlivými etapami, například oblíbenými Camino Francés, Camino Aragonés a Camino del Norte, kde naleznete mnoho informací o hlavních bodech cesty, popisů památek či krajiny a samozřejmostí jsou i tipy na ubytování a restaurace. Nezbývá nám nic jiného, než vám popřát šťastnou cestu plnou mušlí a žlutých šipek!

Protože poutník při balení batohu počítá každý gram, který s sebou vláčí, hodí se knihu vážící téměř kilo prolistovat a pročíst ještě doma. Průvodce Svatojakubské cesty rozebírá jednotlivé poutní trasy včetně rozpočtu kilometrů jednotlivých denních etap. Upozorňuje na zajímavosti během cesty a poutníkům pomůže při plánování jejich životní cesty. Průvodce aktuálně vydává nakladatelství V. Svojtka & Co. a můžete si ji koupit například v online knihkupectví Kosmas.

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap