Na cestu

Ježíšek z Božího Daru letos dopisy razítkuje dětskou rukavičkou

Pošta Partner na Božím Daru v Krušných Horách už po devětadvacáté vydala příležitostní razítko, kterým značkuje dopisy zaslané Ježíškovi. Přání dětí i dospělých, která v dopisech nebo pohlednicích dorazí v adventu do malé horské vísky, budou orazítkovány a zaslány zpět na adresu těch, kteří po razítku z nebeské pošty touží. Ježíšek na poště Partner na Božím Daru letos úřaduje od 1. až do 23. prosince. 

Podobu letošnímu razítku dala výtvarnice Ann Khunové. Zdobí jej motiv dětského palčáku, symbolu dětských radovánek. Doplněno je datem a textem BOŽÍ DAR. Pokud chcete letošní „ježíškovské“ razítko získat nebo jím obdarovat své blízké, stačí když své dopisy či pohledy vhodíte do „ježíškovské“ schránky na Božím Daru nebo předáte přímo na přepážce pošty Partner.

Další možností je vložit pohledy či dopisy s nalepenou známkou, nadepsanou adresou a pozdravem do obálky a zaslat na adresu Vánoční pošta, Boží Dar 1, 36262 Boží Dar. Poštovní úředníci tam obálku otevřou, vložené zásilky orazí a přijmou je do přepravy. Adresáti pak obdrží vánoční pohled s vánoční známkou a příležitostným razítkem.

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap