Na cestu Poutní stezky

Poutní zájezdy nabízí vysněnou cestu do Compostely. Vydejte se po Camino Primitivo, Camino Arousa nebo po Via de la Plata

Internetová cestovní agentura Poutní zájezdy nabízí možnost cestování a putování k hrobu sv. Jakuba Staršího. V jubilejním Svatojakubském roce připravuje aktuálně tři cesty. Program poutního zájezdu zahrnuje letecké nebo autobusové spojení, návštěvu známých poutních míst a samozřejmě putovní část a získání certifikátu poutníka.

 „Vydejte se s námi na životní pouť do Santiaga de Compostela! Nabízíme vám tři termíny organizovaných zájezdů, během nichž se nebudete muset o nic starat. Pouze jít a vnímat všechnu tu krásu a hloubku camina. Těšíme se na vás,“ zve zájemce Veronika Čepelková z cestovní agentury Poutní zájezdy.

Camino Primitivo (100 km)

Rádi byste putovali více než 100 km? Zkuste Camino Primitivo a oblíbenou Francouzskou královskou cestu (cca 300 km) s nádhernou přírodou, historickými kostely, katedrálami, hrady a zámky. Na programu bude také návštěva světoznámého poutního místa Lurdy ve Francii a možnost výletu do Finistere (nově). V nabídce máme variantu autobusem a letecky nebo obě cesty letecky.

Odkaz na poutní zájezd po Camino Primitivo zde.

Camino Arousa (131 km)

Další variantou je pouť po trase Camimo Arousa (131 km), kterou jsme novinkově zařadili do programu. Trasa Camina Arousa vede přes oblasti s překrásnou přírodou, malebnými vesnicemi a středověkým dědictvím. Na programu bude i návštěva slavného města vín Porta, pozoruhodného poutního místa Braga a fakultativně také Finistere, nejzápadnějšího bodu Španělska.

Odkaz na poutní zájezd po Camino Arousa zde.

Via de la Plata (100 km)

Nebo zkuste Stříbrnou cestu – Via de la Plata (cca 100 km), jejíž poslední úsek, který se nazýván Malá španělská cesta, je považován za jeden z nejkrásnějších. Obohacením navíc jistě bude i návštěva světoznámého poutního místa Lurdy, pozoruhodného poutního místa Bragy a kulturní a obchodní metropole Asturie Ovieda.

Reklama

Odkaz na poutní zájezd po Via de la Plata zde.

Zde je odkaz na všechny tři poutní cesty.

Příspěvek publikován ve spolupráci s Internetovou cestovní agenturou Poutní zájezdy.cz

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap