Hudba

Frýdek-Místek není jen Mirai. Kapela Hrozen vydává vyzrálé CD Cuvée

Frýdecká kapela Hrozen zraje již dlouho. Pochází z nevinařského kraje severní Moravy. Od roku 1995 však již vypěstovala slušný repertoár, odehrála 270 koncertů. Vystupovala v malých klubech i velkých festivalech. Vydala dvě demoalba a dvě oficiální alba.

Nyní do „sklípku“ naskladnili další vydatný ročník. Posluchači se mohou těšit na vyzrálé CD Cuvée. Premiéru mělo na festivalu sv. Jan session ve Frýdku v neděli 30. května. Pozvání na festival přijala legendární kapela Oboroh a nový projekt Slávka Klecandra „Studny samoty“.

Reklama

Hudební slupina Hrozen se z původně akustické kapely s důrazem na propracované netradiční vokály stala kapela na hranici písničkářství a hravé alternativy, stále čerpající z úzkého propojení inspirovaného textu a naléhavé muziky. Po experimentech s elektronickými podklady a dalších obměnách sestavy kapela na počátku roku 2012 začíná hrát s živým bubeníkem.

Aktuální informace o skupině Hrozen najdete také na Bandzone nebo facebooku a také  na oficiálních stránkách kapely www.skupinahrozen.cz.    

Ochutnávka z nového CD Cuvée je na YouTube.

 
Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap