Hudba

Schola brněnské mládeže děkuje za 18 let společného zpívání a vydává CD „Sílu dám“

„Kdo zpívá, dvakrát se modlí“ a o novém hudebním dárku Scholy brněnské mládeže to platí mnohonásobně. Mladí muzikanti a zpěváci jsou spolu již 18 let. Vděčnost za společná léta zkoušek, nahrávek a hlavně koncertních a chválových vystoupení vložili na nové CD s názvem „Sílu dám“. Chvály, které z nahrávek zaznívají, mohou posluchačům dát sílu překonat současnou dobu bez koncertů a velkých setkání.

Nahrávka obsahuje patnáct většinou známých chválových písní. Najdeme mezi nimi i českou verzi titulní písně svatého Františka z filmu Franca Zeffirelliho „Bratr slunce, sestra luna“ z roku 1972. Poslech CD „Sílu dám“ přináší do srdcí posluchačů pokoj a otevírá srdce k modlitbě a duchovní sílu. Tento záměr měla se svou novinkou i samotná brněnská schola. „S vděčností a pokorou se ohlížíme za 18 lety SBMky a voláme: Všechno je milost! Přejme i vám, ať srkze tóny našich písní vnímáte ony doteky milosti, které vás přivedly na místo, kde právě teď jste. Ať spolu s námi můžete vyznat, že všechno je milost…“

CD Scholy brněnské mládeže nabízí muzikanti přímo na svém webu a ve své nabídce jej má také brněnské nakladatelství Cesta.

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap