Kláštery

Informace o ubytování v klášteře i klášterních produktech najdete v brožurce s názvem Klášterní turistika

Brožura s názvem Klášterní turistika seznamuje čtenáře s 18 poutními místy Čech a Moravy, informuje o deseti lokalitách s možností ubytování v klášteře další zajímavosti o aktivitách řeholníků a řeholnic. Dozvíte se například, kde vám sestřičky nabídnou kávu nebo uvaří oběd. Materiál s názvem Klášterní turistika je volně ke stažení ve formátu pdf na webu https://www.klasternituristika.cz.

Reklama

Ke každému poutnímu místu zde najdete základní informaci o historii vzniku, architektuře a současnému využití místa včetně kontaktu a odkazu na vlastní weby. Stránky s nabídkou ubytovacích služeb informují o lokalitě, počtu míst k přespání a popis vybavení pokojů pro hosty. Samozřejmostí je odkaz na vlastní webové stránky a kontakt.

V zajímavostech najdete pozvánky do klášterních kaváren v Brně a Olomouci a jedné klášterní restaurace v Brně. Do zajímavostí zařadili tvůrci brožury ještě upoutávku na muzeum Pražského Jezulátka a muzejní expozice spojené s působením sester boromejek. Poslední stránky informačního materiálu zaplnilo 15 odkazů na klášterní produkty, které vznikají v řeholních komunitách v České republice.

Ilustrační snímek kláštera kapucínů v Praze. Fotka od kerut z Pixabay

Brožura ke stažení na tomto odkazu.
Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap