Kláštery

Klášterní pivovar Vorkloster v Předklášteří uvařil Svatomartinský speciál. Vozí jej až do Brna

K jedenácti lahvím tu dvanáctou zdarma nabízí klášterní pivovar Vorkloster v Předklášteří u Tišnova. Pivo se zde vaří z tradičních surovin spodním kvašením a výsledkem jsou ležáky plzeňského typu. Pivovar má ve své nabídce i různé speciály. Aktuálně je to Svatomartinský speciál připravený z chmele Harmonie. I ten je možné nechat rozvážkovou službou dopravit až do Brna nebo jiného místa do vzdálenosti 25 km od pivovaru. Dál se již pivo nedostane.

Plná přepravka má 12 lahví

S akcí jednoho piva zdarma přišel pivovar Vorkloster v den svátku svatého Martina. „Spouštíme akci 11+1 zdarma. Každý kdo si nakoupí 11 lahví dle svého výběru, dostane od nás jako bonus náš Svatomartinský speciál. Akce je platná jak u nás u okýnka tak samozřejmě i na našem e-shopu na adrese https://eshop.vorkloster.cz bude běžet do vyprodání zásob, ale věřte, piva máme pro vás připraveno dosti,“ uvedli zástupci pivovaru na Facebooku a upřesnili možnosti dopravy beden s pivními lahvemi nebo celých soudků.

Odběr v Předklášteří a v Brně

Pivo lze získat při osobním odběru přímo v Předklášteří v rámci otevíracích hodin a na dvou odběrových místech v Brně. Jedno je na Pisárecké 7b v Brně-Pisárkách. Otevřeno je v úterý a ve čtvrtek od 16.00 do 18.00 hodin. Druhým odběrovým místem je pizzerie U Divošky na adrese Trtílkova 912/24 v Brně-Lesná. Zde je však odběr možný jen ve čtvrtek od 15.00 do 19.00 hodin.

Reklama

Rozvoz piva ve skle i sudu až do 25 km

Cisterciácký pivovar patřící pod klášter Porta Coeli dokáže pivo Vorkloster rozvážet i na jiná místa v okolí. Při objednávce nad 500, 1000 a 2000 korun dokonce i zdarma do vzdáleností 10, 15 a 25 km. Kdo by si objednal jen pár lahví a do limitu se nevešel, musí si za dovoz připlatit. Opět podle vzdálenosti. Do 10 km od Předklášteří zaplatíte za dopravu 150, do 15 km 300 a do 25 km 500 korun. Pivovar nabízí zájemcům i zapůjčení výčepního zařízení. Na víkend dokonce zdarma.

Pivo se bude vozit i do Nového Města na Moravě

Rozvoz do delších vzdáleností než 25 km od Předklášteří v současné době pivovar nezajišťuje. „Vzhledem k tomu že naše pivo prodáváme ve skle, chceme mít kontrolu i nad kvalitou a podmínkami přepravy,“ uvedli zástupci pivovaru k omezení vzdálenosti dopravy. Rozvoz objednávek si proto zajišťují vlastními silami a nevyužívají služeb jiných přepravních společností, které by jejich pivo odvezli třeba až na druhý konec republiky. Novinkou v příštím týdnu bude otevření nového výdejního místa v Novém Městě na Moravě.

Více o pivovaru v Předklášteří na https://www.vorkloster.cz/

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap