Kláštery

Salesiáni vysílají z Žabovřesk. Modlí se a běhají za nemocného spolubratra, který leží s Covidem

Salesiáni z Brna-Žabovřesk zvou, tak jako během jarní karantény, na živé přenosy modliteb a bohoslužeb z kaple komunity. Můžete se k nim připojit na kanále YouTube SalesiániŽabov­řesky. O této novince informují nejen na webu českých salesiánů, ale také svém Bosco pointu na Facebooku. Zde se také objevila aktuální výzva s prosbou o modlitbu za P. Františka Bezděka, SDB, který leží s nemocí Covid-19 v nemocnici.

„V kroměřížské nemocnici leží s těžkou covidovou pneumonií naše největší salesiánské zlatíčko Franta Bezděk. Je na čase začít zase pořádně bušit na Boží bránu, aby se František vrátil domů co nejdřív,“ zveřejnil na sociální síti salesián Zdeněk Jančařík, který se kromě modlitby vydal za nemocného spolubratra i běhat. „Františku, drž se, obouvám tenisky a jdu za tebe běhat jako v první vlně za Káju. Sursum corda!“

Nemocný František Bezděk se autorovi výzvy ozval z nemocnice s dobrou zprávou. „Volal přímo z nemocnice, že už nemusím běhat, protože je mu líp, ba vlastně docela dobře. Mezi koviďáky je prý nejlehčí pacient… Pro jistotu ještě pár koleček oběhnu, ale takhle mám dobrou zprávu přímo od zdroje. Každopádně přejeme Frantovi rychlou rekonvalescenci a v modlitbě za něho i za kroměřížskou komunitu pokračujeme…,“ upřesnil salesián Jančařík.

Živé přenosy modliteb z Brna-Žabovřesk

.Pondělí

Reklama
  • 18:00 mše svatá z komunitní kaple
  • 20:00 modlitba růžence a adorace z komunitní kaple

 Středa

  • 18:00 mše svatá z komunitní kaple, přenášená radiem Proglas
  • 20:00 modlitba růžence a adorace z komunitní kaple

 Pátek

  • 18:00 mše svatá z ko­munitní kaple, přenášená radiem Proglas
  • 20:00 modlitba růžence a adorace z komunitní kaple

Neděle

  • 09:00 mše svatá z komunitní kaple
Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap