Kláštery

Řádové sestry otevřely e-shop s betlémy, soškami a ikonami

Sestry z kongregace Učednice Božského Mistra, které v Brně v objektu kapucínského kláštera vedou prodejnu liturgických potřeb, spustily e-shop. Zákazníci, kteří se kvůli koronavirovým omezením nemohou v tomto předvánočním čase dostat do kamenné prodejny, mají šanci nakoupit online na webu www.liturgickyapostolat.cz.

Reklama

V nabídce jsou například figurky do betléma, chýše na stavbu domácích jesliček, ručně zdobené svíčky s vánočními motivy a další zboží. „Tato e-prodejna slouží jako prostředek, kterým můžeme nabídnout některé z našich liturgických a náboženských předmětů pro širší veřejnost. Vzhledem k tomu, že v současné době pořád pracujeme na našem e-shopu, nenaleznete zde prozatím naši kompletní nabídku, proto se s Vámi rádi setkáme osobně v naší kamenné prodejně v Brně, jakmile to umožní epidemiologická situace,“ uvádí sestry.

E-shop se řeholnicím podařilo spustit ve spolupráci s kapucínem bratrem Dominikem v těchto dnech. Sortiment se bude postupně doplňovat. Již nyní jsou k dispozici vedle vánočního sezónního zboží také ikony, sošky, kříže, dřevořezby, keramika, křestní svíce a křestní roušky.

Více o kongregaci, která prodejnu v Brně na Kapucínské ulici provozuje, naleznete na www.pddm.cz.

Fotka od Albrecht Fietz z Pixabay
Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap