Knihy

Křížovkářský magazín Šalamounky: k předplatnému na rok 2021 dvojitá porce luštění navíc!

Již 18 let vychází křížovkářský magazín Šalamounky. Na počátku jeho vydávání byla myšlenka nabídnout na trhu luštitelskou alternativu s biblickými tajenkami, kvízy a dobrým křesťanským humorem.  Sešitové vydání ve formátu A4 má 24 stran a vychází 4 x ročně. Předplatné na celý ročník stojí jen 100 Kč (včetně poštovného a obálky).

Nulté číslo Šalamounek vyšlo v roce 2002. Na obsahu se podílí tři tvůrci. Autorem tzv. švédských křížovek je křížovkář Pavel Šoba, který tvoří také stránku pro děti. Biblický kvíz na různá témata blízká obsahu čísla připravuje publicista Libor Rösner. Osmisměrky slovní i číselné včetně rébusů SUDOKU a vtipů dotváří vydavatel časopisu Šalamounek Pavel Siuda.

Křesťanský křížovkářský časopis vytváříme pro všechny, kdo mají rádi luštění a ve stáncích s časopisy jim takový typ křížovkářského periodika chyběl. Pokud podobný typ křížovkářského časopisu již dlouho hledáte, můžete jej mít za pár dní doma. Stačí, když si objednáte roční předplatné Šalamounek na rok 2021.

Více luštění pro nové předplatitele Šalamounek

Pro zájemce o Šalamounky máme k dispozici dárek ve formě posledních 2 čísel z roku 2020. Šalamounky č. 3/2020 jsme tematicky věnovali Staroslavnému benediktinskému opatství Rajhrad a Šalamounky č. 4/2020 se vrací k encyklice papeže Františka Laudato Si.

Šalamounky lze předplatit od 1 ks přímo na adresu zájemce nebo lze využít i hromadných objednávek.  

Pokud si nyní objednáte předplatné na rok 2021, pošleme vám jako bonus navíc Šalamounky č. 3/2020 a č. 4/2020. Tato nabídka platí pro jednotlivce i pro hromadné předplatné.

K dispozici pro tuto propagační kampaň je okolo 50 ks sešitů z obou posledních vydání roku 2020.

Roční předplatné časopisu

1 ks (4 vydání v ceně 25 Kč včetně poštovného) ….roční předplatné 100,- Kč¨

Hromadné objednávky se slevou:

Od 5 ks……….cena časopisu jen 20,- Kč/ks……….roční předplatné 400,- Kč (při objednávce 5 ks)

Reklama

Od 25 ks……..cena časopisu jen 15,- Kč/ks……….roční předplatné 1500,- Kč (při objednávce 25 ks)

Máte o předplatné zájem?

Napište nám na e-mail: salamounky@seznam.cz nebo zavolejte na číslo: 731 625 614.

Více o Šalamounkách na http://salamounky.webnode.cz/

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap