Kláštery Vánoce

Regionální výrobky 50 prodejců na Adventní trhu v broumovském klášteře

Během třetí adventní neděle, 13. prosince, se v areálu broumovského kláštera uskuteční Adventní trh. Tradiční předvánoční událost odstartuje v 8:30 a potrvá do 13 hodin. Vstupné na trh je zdarma.

„Na trhu bude možné zakoupit nejrůznější regionální produkty od více než padesáti prodejců z celých východních Čech. Součástí trhu bude také Adventní dílna ve Skriptoriu, kde si zájemci budou moci od 8:30 do 12:00 vyrobit bavlněnou tašku s originálním potiskem. Poplatek za tašku bude 70 Kč,“ informovala Kateřina Ostradecká z Agentury pro rozvoj Broumovska.

Reklama

„Letošní Adventní trh bude trošku jiný, protože aktuální situace bohužel neumožní prodávat občerstvení, na které jsou návštěvníci trhu zvyklí. Nicméně věříme, že i tak bude trh provázet příjemná předvánoční atmosféra, kterou doplní také hudba s vánočními koledami,“ uvedla Dana Černotová ze Vzdělávacího a kulturního centra Broumov, které trh pořádá.

Na Adventní trh naváže ve středu 16. prosince Adventní koncert Tria Stěnavanu, který bude možné sledovat od 19 hodin online na facebookovém profilu ArtCafé Broumov. Vánoční hudba českých romantiků zazní v podání Ladislava Šikuta (klavír) a zpěvaček Michaely Jeklové a Romany Roškové. Koncert bude možné podpořit nákupem virtuálních vstupenek v jakékoliv výši na webu www.klasterbroumov.cz v kalendáři akcí.

Foto: Klášter Broumov

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap