Na cestu

Začala Tříkrálová sbírka. Koledníci mohou vyhrát mobily, sluchátka i chytré hodinky

Bez koledníků by Tříkrálová sbírka nebyla největší dobrovolnickou akcí v Česku. Do koledování se každoročně zapojí desetitisíce dětí a tisíce dospělých a právě jejich úsilím se do kasiček Charity ČR vyberou desítky miliony korun. Loňské koledování přineslo Charitám 141 milionů korun. Letos můžete skupinky koledníků ve městech a obcích České republiky potkávat od 1. do 15. ledna 2023.

Reklama

A právě koledníci mají letos možnost své koledování zúročit v soutěži, která probíhá na Instagramu Tříkrálové sbírky. Hraje se o „Královské ceny“ od mobilního operátora T-Mobile, který je partnerem akce. Jak se mohou koledníci do soutěž o tři mobily, troje sluchátka a troje chytré hodiny zapojit?

„Vyfoťte se při koledování u monumentu vašeho města – ať už je to kostel, socha nebo nejstarší strom v okolí. Fotky zveřejni na Instagramu v příspěvku nebo ve story, označ náš profil @trikralova_sbirka a přidej hashtag #kolednickasoutez,“ informuje pořadatel Tříkrálové sbírky Charita ČR. Na fotce by měli být vidět všichni tři králové. Soutěž trvá od 1. 1. 2023 do 30. 1. 2023. Úplná pravidla najdeš na webu www.trikralovasbirka.cz nebo v link v BIO.

O co se hraje?
3x Samsung Galaxy A13
3x Sluchátka Apple AirPods
3x Apple Watch 6 GPS+Cell

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap