Poutní stezky

6. Ultreia benefiční putování pro Domov svatého Josefa po Svatojakubské cestě

Pod hlavičkou spolku Ultreia pořádá poutník a poutnický průvodce Petr Hirsch již tradiční benefiční putování na podporu Domova svatého Josefa v Žirči, který leží nedaleko Kuksu, jež je součástí Východočeské svatojakubské cesty. Po krajině Broumovska a Východních Čech se bude putovat ve dnech od 7. do 11. června 2023.

V čem spočívá benefice nebo zmiňovaná pomoc? Poutník – účastník poutě namísto uhrazení organizačního (účastnického) poplatku věnuje dobrovolný příspěvek na provoz Domova. A to buď na konci poutě, přímo v Domově do připravené kasičky. A nebo může využít libovolnou formu podpory, zde uvedené

Pro představu 290 Kč je částka, která zajisti 1 hodinu cvičení pro 1 pacienta. 2000 Kč pak pomůže zajisti terapeutický program pro 1 člověka na celý týden.
Ti, kteří chcete Domov též podpořit, ale z různých důvodů se nemůžete k putování připojit nabízíme možnost objednat si zaslání přání (pohledu) ze závěru samotné poutě, tedy přímo z Domova sv. Josefa v Žirči. Za přání, prosím věnujte dobrovolný příspěvek opět na Domov. Způsobů jak darovat je celá řada, jejich přehled najdete zde. 

Reklama

Veškerý výtěžek z putování půjde na provoz Domova. Vše podstatné o tomto jedinečném zařízení se dočtete zde. 

A co poutníky na pouti čeká? Bude to 3 a půl dne putování na trase dlouhé 82 kilometrů krásnou krajinou Broumovska a Východních Čech. Místy, kde se odehrával příběh „Babičky“ a další. Celou trasu si prohlédněte na Mapy.cz.

Termín přihlášeníje do neděle 28. května 2023, skrze formulář níže nebo v tomto odkazu.

Program i přihlášku najdete na webu www.pout.eu.

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap