Cesta je cíl

VOX VERBI – podcast věnovaný Slovu s velkým S. Vysílají paulínky

„Čtete Bibli každý den? Už jste ji celou několikrát přečetli? Baví vás Bible? Rozumíte všemu, co se v ní píše? Pamatujete si při odchodu z kostela vždy všechna čtení? Daří se vám každý den 100 % žít podle evangelia? Pokud většinou odpovídáte NE a chtěli byste na tom něco změnit, zkuste podcast Vox Verbi.“ Tyto úvodní věty zazněly v prvním příspěvku podcastu, který se zaměřuje na rozbor biblických textů. Zvukové nahrávky připravují sestry paulínky, jejichž posláním je apoštolát prostřednictvím masmédií.

V podcastech uslyšíte hlas řeholnice Anny Mátikové FSP, ale i různé hudební bonusy s písničkami. Tento moderní způsob evangelizace zahájily sestry paulínky už 10. listopadu loňského roku. Na internetu je nyní k dispozici už více než tři desítky příspěvků. Od 7. ledna v něm pokračují seriálem věnovaným evangeliu podle Marka. „Epizody publikované v týdenním intervalu (každý čtvrtek) poodhalí pozoruhodné detaily evangelního textu. Úryvky tentokrát nekorespondují s texty nedělní liturgie, ale postupně na sebe navazují a zvou tak ke kontinuální četbě Markova evangelia.

Podcast najdete na Google Podcasts, Apple Podcasts, Spotify i na dalších platformách (např. Breaker, Pocket Casts nebo RadioPublic). Nejsnazší cesta k jednotlivým příspěvkům je však přímo ZDE.

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap