Na cestu

Vybavení pro poutníky i rodinný výlet do přírody najdete v e-shopu ToActivity.cz

Již podruhé v tomto roce dopadla opatření vlády při boji s koronavirovou nákazou na podnikatele, kteří provozují restaurace, služby i prodejny se spotřebním zbožím. Mnozí z nich se bojí o svou budoucnost a práci pro své zaměstnance. Mezi opětovně uzavřené prodejny patří i brněnský obchod se sportovním vybavením ToActivity. Před sedmi lety jej založil zkušený poutník Pavel Voříšek a právě poutníci v něm našli vše potřebné na několikadenní putování i náročný trek.

Tip na vánoční dárek? Poutnické ponožky z merino vlny

Stejně jako se lidé spojili v první vlně a zachránili svými objednávkami malé řemeslné pivovary včetně těch klášterních, je nyní čas pomoci také těmto menším obchodníkům. Do Vánoc zbývá už jen 62 dní a je tak akorát čas poohlédnout se po nějakém tom praktickém dárku nejen pro poutníky. Na e-shopu obchůdku ToActivity najdete řadu tipů na sportovní oblečení a doplňky, které je možné vybírat i bez zkoušení v kabince kamenné prodejny.

Reklama

Prodejna sídlící na Pekařské ulici v Brně nabízí výrobky od předních českých firem, které se specializují na outdoorové vybavení. V nabídce má i naprosto unikátní svršky, které nikde jinde neseženete. „Jsou to například merino ponožky Camino, které jsou speciálně designované pro poutníky do Santiaga de Compostela. Vyrábí je malá pletárna na Vysočině přesně podle naší konstrukce,“ říká Pavel Voříšek a dodává, že právě merino vlna je unikátní přírodní materiál, který se při putování na náročných a delších trasách osvědčil.

E-shop nově nabízí také roušky od výrobce sportovního oblečení

Z merino vlny jsou vyrobena také termo trička. Skladem jsou modely v různých barvách a vzorech včetně modrého trička se žlutým symbolem svatojakubské pouti. „Triko z merino vlny je vhodné pro všechny sportovní aktivity i běžné nošení a zajišťuje pocit sucha i při té nejnáročnější aktivitě,“ popisuje produkt Pavel Voříšek. Ponožky, trika a další sportovní vybavení je možné koupit na e-shopu, který je postupně doplňován. „Nově jsou tam například roušky od českého výrobce sportovního oblečení Progress,“ dodává majitel obchodu ToActivity.

Ilustrační foto: ToActivity.cz

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap