Na cestu

Plánujete cestu a chcete si psát deník? Pomůže vám nový Vandrovník z Via Czechia

Zkušený cestovatel a zakladatel dálkových pěších tras Jan Hocek naučil Čechy poznávat svou domovinu s ruksakem na zádech. Sít stezek Via Czechia objala zemi po jejím obvodu a protkala ji od východu na západ a od severu k jihu. Poznávání rodné země pomáhají tištění průvodci a nyní autor stezky nabízí další novinku –  Vandrovník.

V prodeji bude ve všech e-shopech od 10. července a všem turistům, poutníkům a vandrovníkům nabídce prostor pro poznámky, razítka, vlepování vstupenek, pohlednic a dalších upomínek na zážitky z putování. Cena je stanovena na 399 Kč. V online knihkupectvích ji seženete se slevou.

Reklama

„Vandrovník má sloužit jako průvodce i schraňovatel každodenních postřehů a zážitků z putování. Najdeš v něm místo pro poznámky, razítka i drobné skicy. Cesta napříč Českem není krátká a pohled na popsané stránky ti osvěží vzpomínky z tvého putování,“ radí majitelům putovního deníku sám autor Jan Hocek.

Novinka z dílny projektu Via Czechia usnadní jeho nositeli tvorbu vlastního deníku z cest. Navíc pomůže i s přípravou na vícedenní trek. „Vandrovník tě provede řádnou přípravou na cestu, můžeš si sestavit seznam věcí, co si vezmeš s sebou, napsat své motivace, proč vlastně na cestu vyrážíš nebo si nachystat časový plán, podle kterého stezku zdoláš,“ dodává cestovatel Hocek. Praktický sešit převázaný stylovou tmavě zelenou gumou v sobě ukrývá dost listů na to, aby vystačil na putování dlouhé až 55 dnů. 

Zdroj: Via Czechia

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap