Hudba

Darujte „Nečekaně darované ticho“ od písničkáře Pavla Helana

„Nečekaně darované ticho“ je název písničky vlídného písničkáře Pavla Helana, kterou složil v prvním covidovém roce jako reakci na první lockdown. Song z jara 2020 najdete na stejnojmenném cédéčku, které muzikant a zpěvák nachystal jako vánoční dárek pro své posluchače. Pustíte si z něj dvanáct písní.

Reklama

Kolekce vznikla před dobou covidu, během ní i po ní. Období, během nějž nové písničky vznikaly, proměnilo i samotného autora. Vlídný písničkář se v létě roku 2020 oženil a již se raduje z potomka. Jak své otcovství prožívá, dokonce zveršoval: „Lidi, já su tata. Jediný pohled do očí dítěti a moje srdce o tón výš vyletí. Všem otcům zdar! Pavel + Maru“ Napsal na svůj Facebook v Den otců 19. 6. 2022.

Radost je znát i z písní nového CD, k jehož tvorbě si Pavel Helan přizval dva hosty. Spolupracoval s legendou českého folku Honzou Nedvědem a neznámější slovenskou zpěvačkou Simou Magušinovou (Martausovou). Ze spolupráce se Simou vznikl duet „U Tvých nohou“. Zpěváky a zpěvačku doprovází celá řada muzikantů, kteří se do natáčení novinky zapojili. Jmenujme například Unique Quartet Šimona Marka.

Dvanáctka nových písniček na novém albu může být pro posluchače obdarováním nebo jimi můžete obdarovat druhé. Na ty, kdo se chtějí o jeho písničky podělit, myslí i sám autor. Výraznou slevou obdarovává ty, kdo se rozhodnou objednat dvě CD nosiče naráz. Novinku je možné objednat přímo na stránkách písničkáře http://pavelhelan.cz/eshop.html.

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap