Poutní stezky

Putování v tichu 9. – 11. června 2023 z Dobříše na Svatou Horu

Máte rádi ticho a chtěli byste ho mít v životě o kousek víc? Rádi byste načerpali klid a energii z přírody? My dvě ano, a proto bychom Vás rády pozvaly na společné putování tichem. 

V tichu můžeme zaslechnout věci, které se v každodenní bublání zvuků ztrácí. Můžeme objevit nový způsob, jak spolu být a nemuset si nic říkat. Setkat se očima, úsměvem, pokynutím ruky. Kde jinde to zažít než v krásné jarní přírodě. Zároveň nemějte obavu, pokud si svou schopností být v tichu nejste úplně jistí. Tahle pouť je prostorem k experimentování jak to s tichem máme, co nám příjemné je a co už ne. Každý večer bude možnost mluvit o tom, co s námi ticho dělá a jak nám v něm je. Věříme, že si všichni odneseme kousek ticha a klidu i do našich běžných dnů a dokážeme je předat dál.   

Program: 

  • pátek 9. 6.: sraz večer v Dobříši, úvodní sdílení
  • sobota 10. 6.: putování v tichu z Dobříše na Svatou Horu u Příbrami (27 km), večer sdílecí kruh a reflexe pouti
  • neděle 11. 6.:  putování v okolí Svaté Hory, postupné vystupování z ticha k běžnému hovoru 

Víkendem provází Petra Mocová a Lucie Luňáčková (lucie.lunackova@ultreia.cz)

Reklama

Cena: 

  • organizace a provázení –  1 500 Kč. Úhrada předem na účet 2400957011/2010, VS 09062023. Vaše přihláška je platná po zaplacení zápisného. Pokud by pro Vás byla cena překážkou v účasti, ozvěte se nám a zkusíme se domluvit jinak. 
  • ubytování na faře v  Dobříši – 100 Kč (úhrada na místě). Je potřeba mít vlastní spacák a karimatku.
  • ubytování na Svaté Hoře – 450 Kč + možnost večeře za 150 Kč a snídaně za 100 Kč (úhrada na místě). Pokud chcete večeři a snídani zajistit, dejte nám vědět v přihlašovacím formuláři.  

Kromě večeře a snídaně na Svaté Hoře si každý účastník řeší stravu sám za sebe.

Přihláška na webu Ultreia.cz.

Reklama

Podobné příspěvky

Share via
Copy link
Powered by Social Snap